Form Doldurun
X
Form Doldurun Sizi Arayalım
Akaryakıt alımları KolayYakıt ile kontrol altında!
bp
sola dön
bottom left yol
dönüş yol
kayıt

1

KAYIT

Fatura düzenlenebilmesi için kişisel bilgileriniz ve araçlarınızın plakaları, yakıt tipleri BP Kolay Yakıt sistemine kaydedilir.

teslimat
teslimat
ağaç1
ağaç2

1

TESLİMAT

Seçtiğiniz cihaz kargo yoluyla adresinize gönderilir.


yaya
top right yol
bottom right yol
4 yol

3

MONTAJ

Tüm bilgileri içeren taşıt kimlik ünitesi ve depo anteni aracın akaryakıt deposu girişine monte edilir. Alım tutarınız kayıtlı Kredi Kartınızdan tahsil edilir.

adam
kırmızı araba
kamyon


bottom left yol
top right yol
bottom left yol
yaya
top right yol

4

YAKIT ALIM SÜRECİ

BP İstasyonu’na gelen sürücü, üzerinde BP Taşıtmatik logosu bulunan pompaya aracını yanaştırır. Pompa depoya yerleştirildiğinde sistem aracı otomatik olarak tanır. Böylece taşıtla ilgili daha önceden kaydedilmiş tüm bilgiler sistemin belleğine aktarılır ve sistem taşıtı tanıdığından akaryakıt alımı otomatik olarak gerçekleşir.

ağaç 3
yesil arabaa
benzinlik
benzinlik konum


bottom right yol
bottom left yol

5

ÖDEME – FATURALANDIRMA

Akaryakıt alımının ardından alım tutarınız kayıtlı Kredi Kartınızdan tahsil edilir ve yazar kasa bilgi fişi sistemden otomatik olarak çıkar. Bu fişi alan sürücü, herhangi bir fatura almadan ve vakit kaybetmeden yoluna devam eder.

kırmızı araba


yatay yaya
bottom left yol
yaya
dönemec

6

RAPORLAMA

Mobil aplikasyonumuz üzerinden taşıtmatik kullanım bilgilerinize istediğiniz yerden, istediğiniz zamanda ulaşabileceksiniz…

raporlama

7

FATURALAMA

BP, Taşıtmatik alımları için Müşterilerine 10 günde bir, her ayın 11, 21, 30/31′ inde Fatura keser ve e-mail ile bir adet Fatura Detay Raporu gönderir.

bilge3