Form Doldurun
X
Form Doldurun Sizi Arayalım
Akaryakıt alımları KolayYakıt ile kontrol altında!
bp
sola dön
yaya
yatay yaya
dönüş yol
4 yol

Akaryakıt Tüketiminiz için Tam Kontrol

Şirket araçları nerede, ne zaman ve ne kadar yakıt almış bilgileri BP Taşıtmatik Sistemi sayesinde online sistemden raporlanabilir. Araç ve filo bazında günlük, haftalık ve aylık limitler uygulanabilir, yakıt alımına lokasyon sınırı konulabilir, departman değişikliği ve araç bilgileri güncellenebilir.

Pratik ve Hızlı Akaryakıt İkmali!

İstasyonda kredi kartı, fiş, imza, nakit ödeme, fatura alma, bekleme yapmadan hızlı bir şekilde yakıt ikmali yapılır.

Akaryakıt Tüketiminiz için Tam Kontrol


top right yol
yatay yaya
dönüş
bottom right yol
yaya
bottom left yol
öde

Ödeme Kolaylığı

Bütün ödemelerinizi tek bir firmaya ayda üç defa yaparsınız. Anlaşmalı olduğumuz Akbank, Denizbank, Garanti Bankası, Yapı ve Kredi Bankası, İş Bankası, Vakıfbank, Finansbank ve İngbank bankalarında tanımlanan DBS hesabınız üzerinden otomatik olarak; Teminat Mektubu ile havale yolunu seçerek; 90 güne kadar vadeli çek vererek ya da kredi kartı ön çekim ile ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Muhasebe Kolaylığı

Ayda sadece üç fatura ile muhasebe ve idari işlem trafiğiniz azalır. Personelin masraf fişi toplama zorunluluğu, fişlerin şirket sistemlerine girişi, kontrolü gibi operasyonel işlemler kurtulur ve iş gücü kaybı yaşamazsınız. Ayrıca koyabileceğiniz zaman ve lokasyon limitleri ile suistimale engel olursunuz.


yatay yaya
bottom left dönüş

Türkiye’de Yaygın, Geniş Hizmet Ağı

Türkiye’nin en kolay ulaşılabilir noktalarına konumlanmış 700 BP istasyonu taşıtmatik sistemi ile donatılmıştır. BP Taşıtmatik ihtiyacınız olan heryerde! BP’nin yaygın istasyon ağıyla Türkiye çapındaki tüm istasyonlarda baştan sona avantajlarla dolu bu sistemden siz de faydalanın!

harita