Kolay Yakıt'tan KOBİ'lere özel akaryakıt kampanyası

Büyük olsun küçük olsun her işletme karlılığını artırmak için tüm süreçlerinde en optimum çözümlerden yararlanmak ister. Daha çok kazanmanın altın kurallarından biri hammadde, ara mamul ya da yakıt gibi süreklilik arz eden işletme girdilerini satın alırken kar etmektir. İşte yazılı olmayan bu kuralı bilen, özellikle mikro işletmeler ve KOBİ'ler için özel koşullar ve kampanyalar sunan BP distribütörü Kolay Yakıt, yepyeni ve avantajlı bir akaryakıt kampanyası ile karşınızda!

Mikro işletmeler ve KOBİ'ler bugüne dek Kolay Yakıt BP Taşıtmatik sistemini kullanarak akaryakıt alımlarında sadece yakıt alımları için 20 milyon TL tasarruf etti. Kolay Yakıt'ın KOBİ'lere özel akaryakıt kampanyası sayesinde siz de BP istasyonlarından indirimli akaryakıt alabilir, her bir depo yakıtta %5'e varan tasarruf sağlayabilirsiniz. Basit bir hesaplama yaparsak Kolay Yakıt'ın akaryakıt kampanyası ile bugünkü rakamlarla 3 yıl içinde şirketinizin 3 aracında 5 bin 400 TL, 5 aracında 9 bin TL, 7 aracında 12 bin 600 TL, 10 aracında 18 bin TL tasarruf edebilirsiniz. Üstelik fiş kaybetme derdi olmayacağı için şirketinizin tüm akaryakıt giderleri için ticari işletmeler özelinde %25 kurumlar vergisini gider olarak yansıtma imkanını elde edebileceksiniz. Bu da akaryakıttakitasarrufunuza ilave 3 yılda 3 aracında 27 bin  TL, 5 aracında 45 bin TL, 7 aracında 63 bin TL, 10 aracında 90 bin TL tasarruf yaratacak.  Kolay Yakıt'ın avantajlarla dolu kampanyalarından faydalanmak, indirimli akaryakıt almak ve akaryakıt alımında satın alırken kazanmaya başlamak için yapmanız gereken tek şey Kolay Yakıt sistemine üye olmak. 

Tüm BP istasyonlarından indirimli akaryakıt almanızı sağlayan Kolay Yakıt sisteminin artıları bununla da sınırlı değil. Kolay Yakıt bugün Türkiye'de filolara, KOBİ'lere ve mikro işletmelere özel farklı ödeme seçenekleri ve vade opsiyonları sunan tek taşıtmatik sistemi. Kolay Yakıt'ın Taşıtmatik müşterilerine özel olarak sunduğu Açık Hesap sistemi sayesinde DBS (doğrudan borçlandırma sistemi), teminat mektubu veya nakit blokaj olmadan imza karşılığında açılan bir limitle ödeme vadenizi nakit akışınıza göre belirleyebiliyorsunuz. Böylece banka limitleri ve komisyonlarıyla uğraşmadan ödeme vadenizi nakit akışınıza göre ayarlayabiliyorsunuz. 

Kolay Yakıt'ın zengin ödeme seçenekleri sayesinde akaryakıt alımlarınızı dilerseniz çek (90 güne kadar), senet, kredi kartı, teminat mektubu, nakit blokaj veya DBS'yle de gerçekleştirebiliyorsunuz. İşletmenizin nakit akışına göre size en uygun ödeme seçeneğiyle Kolay Yakıt sistemine katılın, siz de vadeli ve indirimli akaryakıt almanın avantajını yaşayın. 

BP Taşıtmatik Kolay Yakıt sistemine üye olmak çok kolay! kolayyakit.com.tr adresinden veya saha satış temsilciliğimizle iletişime geçip şirket ve araçlarınızın plaka bilgileriyle Kolay Yakıt sistemine hızlı ve kolayca kayıt olabilir, akaryakıt kampanyasından yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.